Naar inhoud

Overzicht medewerkers

SOCIAAL HUIS KOEKELARE
ICHTEGEMSTRAAT 18
8680 KOEKELARE
Tel.: 051 58 10 01
Fax: 051 58 33 87

  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
ONTHAAL Nathalie Pysson
nathalie.pysson@sociaalhuiskoekelare.be
(051) 58 10 01 8.00 tot 12.30  8.00 tot 12.30
16.00 tot 18.00
8.00 tot 12.30 8.00 tot 12.30 8.00 tot 12.30
VOORZITTER

Stijn Ramboer

stijn.ramboer@sociaalhuiskoekelare.be

(051) 59 15 55 Op afspraak 11.00 tot 12.30 Op afspraak Op afspraak 10.30 tot 12.00
SECRETARIS

Ann Van der Veken

ann.vanderveken@sociaalhuiskoekelare.be

(051) 59 15 50 9.00 tot 12.00 9.00 tot 12.00 Op afspraak 9.00 tot 12.00 Op afspraak
FINANCIEEL BEHEERDER Liesbet Deweerdt
liesbet.deweerdt@koekelare.be
(051) 59 15 56 Op afspraak Op afspraak Op afspraak

9.00 tot 12.00

Op afspraak

ALGEMENE

SOCIALE DIENST

Evy Vandewoude

evy.vandewoude@sociaalhuiskoekelare.be

(051) 59 15 52 9.00 tot 12.00 Op afspraak Op afspraak Op afspraak 10.30 tot 12.00
  Katrien Vansteelandt
katrien.vansteelandt@sociaalhuiskoekelare.be
(051) 59 15 51 Op afspraak Op afspraak Op afspraak 9.00 tot 12.00 Op afspraak
  Sofie Dewulf
sofie.dewulf@sociaalhuiskoekelare.be
(051) 59 15 54 Op afspraak 9.00 tot 12.00 Op afspraak 9.00 tot 12.00 Op afspraak
  Quanathi Staes quanathi.staes@sociaalhuiskoekelare.be   Op afspraak  9.00 tot 12.00  Op afspraak Op afspraak  Op afspraak  
  Sylvie Feys
sylvie.feys@sociaalhuiskoekelare.be
051 (59 15 58) 9.00 tot 12.00 Op afspraak 9.00 tot 12.00 Op afspraak Op afspraak
THUISZORGDIENSTEN

Sofie Bonny

sofie.bonny@sociaalhuiskoekelare.be

(051) 59 15 59 Op afspraak   9.00 tot 12.00
16.00  tot 18.00
Op afspraak Op afspraak 10.30 tot 12.00
ADMINISTRATIE Katrien Anseeuw
katrien.anseeuw@sociaalhuiskoekelare.be
(051) 59 15 53 9.00 tot 12.00 9.00 tot 12.00 9.00 tot 12.00 9.00 tot 12.00 9.00 tot 12.00
  Christine Deopere
christine.deopere@sociaalhuiskoekelare.be
(051) 59 15 56 9.00 tot 12.00 9.00 tot 12.00 9.00 tot 12.00 9.00 tot 12.00 9.00 tot 12.00
Namiddagen enkel op afspraak